产品搜索
商品搜索:
购物车
购物车中有 0 件商品 去结算 我的订单
点评详情
发布于:2019-4-15 23:47:42  访问:31 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Pielęgnacja Dziecka
Rosnąca świadomość wśród ludzi na temat produktów dla dzieci i opieki zdrowotnej napędza rynek kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i kosmetyków. Rynek ten obejmuje produkty do pielęgnacji skóry dla dzieci, produkty do pielęgnacji włosów, produkty do pielęgnacji kąpieli, pieluchy, perfumy oraz produkty dla wygody i bezpieczeństwa. Cały rynek jest zasadniczo sklasyfikowany w dwóch głównych segmentach:
Rynek kosmetyków dla dzieci i kosmetyków to największy segment przemysłu produktów do pielęgnacji niemowląt, który w 2011 r. Miał łączny udział w rynku na poziomie 92,2%. Rynek ten ma umocnić swoją pozycję w nadchodzących latach i utrzymać udział w rynku na poziomie 93,2% przez rok 2017. Głównym motorem tego rynku jest rosnąca uwaga rodziców na zdrowie dziecka, rosnąca populacja dzieci w gospodarkach rozwijających się oraz wzrost dochodów do dyspozycji rodziców.
Jedną wskazówką, którą otrzymałem, aby moje dzieci spały przez całą noc, było włożenie odrobiny whisky do butelki. To oczywiście jest absolutnie absurdalne i nigdy nie zastosowałbym się do tej techniki opieki nad dziećmi .... Ani ty, ani ty. W ten sposób zmusiłem wszystkie trzy moje dzieci do snu przez całą noc, zaczynając od dwóch tygodni.
Wzrost wieku rodziców również przyczynia się do wzrostu tego rynku, ponieważ rodzice w starszym wieku są uważani za bardziej stabilnych finansowo, a zatem mogą wydawać więcej pieniędzy na opiekę nad dziećmi i wygodę. Ponadto rosnąca liczba kobiet wchodzących do głównego nurtu siły roboczej pomaga tej branży rozwijać się wraz ze wzrostem średniego dochodu do dyspozycji rodziny. Rynek ten jest również świadkiem rosnącego trendu w określonych produktach, w szczególności w kosmetykach dla dzieci. Rośnie również zapotrzebowanie na organiczne produkty do pielęgnacji niemowląt, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dziecka.
Większość niemowląt musi być karmiona co 2-3 godziny. Teraz rozumiem, że 2 lub 3 godziny to nie jest dobry sen dla ciebie lub twojego partnera i miałbyś rację. Ale karmienie dziecka w sposób ciągły przez cały dzień pokazuje dziecku, że jedzenie jest zawsze dostępne i zaczną wiedzieć, kiedy się tego spodziewać. Zawsze upewnij się, skin Care products że karmisz swoje dziecko 20 minut przed snem.
Rynek produktów do pielęgnacji niemowląt jest w dużej mierze sklasyfikowany i zdominowany przez producentów kosmetyków, takich jak Procter & Gamble (P&G), Kimberly-Clark oraz Johnson and Johnson. Procter and Gamble jest liderem na tym rynku dzięki wiodącej marce pieluszek „Pampers". Kimberly-Clark jest kolejnym największym producentem produktów do pielęgnacji niemowląt i zajmuje się głównie produkcją kosmetyków dla niemowląt, takich jak Pull-Ups, Huggies, GoodNites i DryNites. Johnson and Johnson to trzeci co do wielkości gracz na tym rynku, oferujący szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry dla dzieci, produktów do opalania, pielęgnacji włosów i kosmetyków do kąpieli.
Rozwój i innowacja produktów pozwala detalistom i producentom poszerzyć rynek dzięki zaawansowanemu podejściu marketingowemu. Zmiana trendów w stylu życia i powrót matek do pracy powoduje coraz większy popyt na produkty do pielęgnacji niemowląt, a tym samym na ogólny wzrost rynku.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
点评详情
脚注信息
Copyright (C) 2009-2010 All Rights Reserved. 化妆品商城管理系统 版权所有   
服务时间:周一至周日 08:30 — 20:00  全国订购及服务热线:021-98765432 
联系地址:上海市某某路某大厦20楼B座2008室   邮政编码:210000